Arılardan Bal Gibi Şarkılar

Son yıllarda animasyonlar yetişkenlere yönelik oluyor genelde ancak arada hem yetişkenlere hem de çocuklara hitap edebilen filmler çıkıyor. Bee Movie (Arı Filmi) de hem bu kategoride hem de arıların hayatımızdaki önemini ve doğal süreç için önemini vurgulaması nedeniyle izlenmesi gereken bir film. Filmde kullanılan Sheryl Crow – Here Comes the Sun ve The Archies – Sugar Sugar şarkıları filmi izlediğim dönem sık dinlediğim şarkılar arasındaydı. Sizlere de keyifli dinlemeler…

Sheryl Crow – Here Comes the Sun
Here Comes the Sun şarkısı The Beatles’a aittir aslında. Birçok sanatçı tarafından coverlanan parça bu film için Sheryl Crow tarafından farklı bir düzenlemeyle kaydedilmiş. Tam adıyla Sheryl Suzanne Crow, Amerikalı bir şarkıcı ve bestecidir. 9 Grammy ödülü sahibi olan sanatçı daha önce yine bir The Beatles şarkısını, Mother Nature’s Son’ı I Am Sam filmi için coverlamıştı.


The Archies – Sugar Sugar

Hayali karakterlerin olduğu hayali bir grup olan The Archies’e ait şarkı, grubun en hit parçasıdır ve 1968 yılının en popüler şarkıları arasındadır.

Reklamlar

Fikrini Paylaş!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s