TOG 16. Gençlik Konseyi @ Bolu

Blogu okuyanlar bilir, Yıldıztog örgütlenmesinin bir gönüllüsüyüm. Her sene Tog örgütlenmelerinin yapmaları gereken bir YİB yani Yerel İhtiyaç Belirleme toplantısı olur. Bizimki de oldu ve orada konsey katılımcılarımızı belirledik. Benim sevdiğim iki insan, Melecik ve Halo, seçildiler bu sene. Ben de konseye gitmeyi çok istediğimden gitmenin yollarını aramaya koyuldum. Her sene Tog’un temasının üzerine yoğunlaşılan konseyin en önemli etkinliklerinden atölyeler için başvurular başladı. Ama kimle atölye yapacaktım? Ve ne hakkında?
Tog ile bu kadar hızlı bir şekilde gönül bağımı sağlamlaştırmamı sağlayan Dicle Atak sayesinde tanıdığım ve kazandığım en güzel arkadaşlardan biri olan Sinan, nami değer ortim, ile kafa kafaya verdik ve hem eğlendireceğini hem de faydalı olacağını düşündüğümüz bir atölye hazırladık: Tabulaştırdıklarımız. İsimden de anlaşılacağı üzere tabu oyununu işimize gelen bir şekle dönüştürdük.
Tüm hazırlıklar tamamlandı ve konseye gitme vakti geldi. Bugün başladı aslında konsey. Dicle Atak’tan tanıştığımız dostlar toplanmış yine Bolu’da. Ben de yarın onlara katılacağım. Hem onları özlediğimden hem de atölyemizin nasıl karşılanacağının merakından olsa gerek, içimde hoş bir telaş var. Bolu dönüşü başka dostlarla da özlem gidermeyi amaçlamaktayım. Dönüşte amacıma ulaşıp ulaşmadığımı, atölyemizi, konseyi detaylı olarak anlatacağım.
Şimdi kalkıp bavul hazırlamalıyım. Dönene kadar kendinize iyi bakın (:
Konsey hakkında detaylı bilgi için : http://togkonsey.weebly.com/
Reklamlar

Fikrini Paylaş!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s