Killers (2010)


Aşık olduğunda insan öldürmeyi bırakan bir adam. Bu tipi daha önce de duymuştum diyorsunuz değil mi? Aynısını olmasa da benzerlerini izledik epey. Mr. and Mrs. Smith‘ten bu yana da sayıları azımsanamaz. Romantik komediye bulanmış aksiyon filmleri diyelim biz onlara kısaca. İşte Killers da bu filmlerden biri.
Uzun süredir ortalarda görünmeyen Ashton Kutcher ve son yılların parlayan yıldızlarından Katherine Heigl’i biraraya getiren filmin yönetmeni The Ugly Truth‘dan hatırlayabileceğiniz Robert Luketic. 
Jennifer ve Spencer Fransa’da bir otelde tanışırlar. Jennifer terk edilmiştir, Spencer ise normal bir hayat arayan bir kiralık katildir. Kısa süre evlenen çiftimizi Spencer’in geçmişi tabi ki rahat bırakmaz ve Jennifer kendini bir kovalamacanın içinde bulur.
Kaza Kurşunu‘nun Killers’a kadarki süreçten görebildiğiniz gibi Katherine Heigl son yıllarda romantik komedilerin aranan yüzlerinden ve ben de kendisini izlemekten keyif alıyorum. Killers’ta da oyunculuğundan bir şey kaybetmemiş ancak ona bir şey katmamış da. Bir dram filminde, daha ağır başlı bir rolde karşımıza çıkması hoş olabilir. Katherine Heigl ve kariyerini bir kenara bırakırsak, film kalburüstü bir yaz sezonu filmi. Tabi bizde kapanışa denk geldi. Kafa dağıtmak için izlenilebilir, iyi seyirler.
Reklamlar

Fikrini Paylaş!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s