Felekten Bir Gece Daha

İlk filmin eğlencesi o kadar kaldı ki damaklarda ikinci filmin geleceği haberi birçok kişi gibi beni de sevindirdi. “Kurtlar Takımı” bu kez Stu’nun düğünü için bir araya geliyor. Vegas’ta yaşanılanlardan sonra bekarlığa veda partisi istemeyen Stu, Phil ve Doug’u hayal kırıklığına uğratsa da Alan’ın da aralarına katılmasıyla işler yine çığrından çıkıyor. Bangkok’ta bir otel odasında Alan’ın saçları kesilmiş, Stu’nun suratından bir dövme ve yanlarında bir maymun ile uyanıyorlar. Üstelik Stu’nun kayınbiraderinden geriye sadece bir parmak kalmıştır. Ve yine hiçbir şey hatırlamıyorlardır.
Yönetmen Todd Philips, Due Date ile verdiği kısa bir aradan sonra bizlere felekten bir sinema ziyafeti daha sunuyor. Kahkahası, çılgınlığı bol bir film Hangover Part II. İlk filmi kaleme alan isimler bu filmde yok. Ama bu filmin neşesinden bir şey götürmemiş. Oyuncular yine aynı isimler: Bradley Cooper , Zach Galifianakis, Ed Helms, Justin Bartha. Sevdiğim bir isim de kısa süre de olsa yer alıyor Hangover Part II’de: Paul Giamatti. Bağımsız filmlerle tanıdım ben kendisini. Renk katmış varlığıyla.
Daha da söze gerek yok aslında. Yaz filmleri arasında yine “en”ler arasına girebilecek bir komedi. Herkese keyifli dakikalar…
Reklamlar

Fikrini Paylaş!

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s